Nieodnawialne zrodla energii - ropa, wegiel, gaz

Co jest dobre Medytacja

Ucząc się medytować osoby poszukujące często pytają. "Jak wiemy, kiedy jesteśmy medytacji dobrze." To jest dobre pytanie zadać, bo dla początkującego trudno jest wiedzieć, czego się spodziewać. Medytacja może prowadzić do głębokich doświadczeń, na przykład pisma hinduskie podać szczegóły dotyczące różnych stanach medytacji znaną jako Samadhi, w którym osoba ubiegająca się może stracić wszelkie poczucie tożsamości.

Jednak początkujący nie powinni naprawdę myślę o tych podwyższonych stanach. Chociaż każdy ma zdolność do osiągnięcia takich stanów. W praktyce odbywa wieloletnie jeśli nie wcieleń praktyki. Jeśli port oczekiwania osiągnięcie oświecenia w bardzo krótkim czasie, a następnie są medytacja nigdy nie będzie owocne.

Jednak ogólnie rzecz biorąc dobre medytacji chodzi o lepsze samopoczucie, podnieść świadomość. Nie należy polegać na innych rzeczach zewnętrznych i na szczęście mamy wewnętrzną radość, która przychodzi spontanicznie. Jeśli masz dobrą medytację będzie miało pozytywny pogląd na życie. Poczujesz się lepiej o siebie a także innych. Rozmyślając dobrze wiąże pominięciem krytyczny umysł, zamiast starać się doprowadzić przymioty serca na pierwszy plan. Serce z natury nie osądza, ale identyfikuje się z innymi. Będziemy mieć wrażenie sympatycznego porozumienia z innymi. Naszym najwyższym medytacji otrzymujemy niepowtarzalną wrażenie, że serce świata jest dobrym rozwiązaniem. Pomimo niedoskonałości świecie roi czujemy siły te są tylko tymczasowe. Jak Sri http://healthandfitness.pl Chinmoy mówi:

"Jeśli masz dobre wrażenie na świecie, jeśli spojrzeć na świat z miłością, pomimo jego niedoskonałości roi, to będzie wiedział, że medytacja była dobra."

Medytacja może wydawać się samolubne Aktywność ponieważ tylko my, którzy korzystają. Jednak gdy mamy dobrą medytację instynktownie czujemy, że jest doświadczeniem dzielimy się z innymi.

- autor artykułu