Rodzaje grzejnikow

Rodzaje grzejnikow

Powoduje to 0,0062 "CL (5IPM / 800rpm), trochę niski dla wiertarki 1/2" (zalecane 0,0085), ale będzie to przeciążenie wiertarka 1HP aby to osiągnąć, i szybko doprowadzić do uszkodzenia wiertła 1800 obrotach pracować na dużej mocy poziomy przy niższych prędkościach. wiertarki 1/2 cala będzie łatwo wytrzymać tego dużego nacisku posuwu tak długo, jak to jest w dół. Lepiej biec jeszcze wolniej, a produkują większe żetony, które będzie łatwo wyczyścić rowki wiertła bez uszkodzenia I wyciąć więcej z mniej liniowych stóp ciętego materiału, a więc lepszej trwałości narzędzia. przenośna wiertarka 500 obrotów na minutę jest wysoce zalecane dla wiercenia 3/8 "do 1" ze stali i będzie działać znacznie lepiej na pełnych obrotach wiertarki wyższą prędkość z redukcją prędkości elektryczny, I nadal będzie wywiercić otwory mniejsze porządku, po prostu wolniej.

Korzystanie z małą głębokość skrawania i posuwu, myśląc, że ratuje życie narzędzia i zużycie maszyn. Cięcie dodatkowe karnety spowoduje dodatkowe narzędzia i zużycie maszyn. Jeśli chcesz się zapisać na trwałość narzędzia, należy zmniejszyć obroty, dopóki nie są w stanie przebić się w idealnej obciążeniu wióra dla narzędzia. Użyj wysoką głębokości cięcia i obciążenia wiórów, a mniej głębokich cięć jest bardziej efektywne niż wiele małych kawałków, Jeśli masz skrzynię biegów lub wielokrotne zmniejszenie prędkości koła pasowego, można uzyskać wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach i wyciąć niezwykle efektywne przy niskich prędkościach Jeśli mają tylko elektroniczny zmiennej prędkości, Korzystanie z wyższych prędkości tylko wtedy, gdy HP ograniczona.

Stosowania wysokiego SFM z tworzywa sztucznego podczas głębokiego wiercenia, tarcie rowków wiertła podgrzewania i topienia tworzywa sztucznego. Wiertło sama może również nagrzewać i stopić plastik, jeśli czas Integracja sensoryczna Warszawa pomiędzy otworami jest krótki.
co to jest ac w samochodzie
- autor artykułu