Elektrownie atomowe

Elektrownie atomowe

Every Breath I Take

Gdy dorastałem, każdego ranka byłem świadkiem utrudnione oddychanie ojca. To było niepokojące. Rozedma spowodował go kaszel, hack, świszczący oddech i pryskać. Rak płuca w końcu odebrał sobie życie.

Czy to takie dziwne, mogę wybrać dobrego, czystego życia, a zdrowie jest jednym z moich podstawowych wartościach?najtańsza polisa oc

Jak mam wyjść z zapalenia płuc wiem trochę o tym, jak to jest doświadczyć duszność i wysiłek może potrwać oddychać. To nie jest szczególnie przyjemne. Pomimo moich usilnych starań, czasami też chorują. Cerować.

Czy biorąc oddech za pewnik?

To zrozumiałe, ponieważ oddychanie po prostu dzieje się poprzez niesamowitą inteligencję naszego ciała. Duchowy nauczyciel Eckhart Tolle mówi: "Oddech nie jest to coś, co można zrobić, ale coś, czego świadkami, jak to się dzieje. Wszystko co musisz zrobić, to patrzeć jak się dzieje."

Kiedy dzieci przychodzą na świat, po tym pierwszym krzykiem, że instynktownie wie, jak oddychać. Można oglądać ich brzuchy rosną i spadają. Ostatecznie wszystko organizator wesel się zmienia dla wielu z nas. Nasze gorączkowy, adrenaliny, stresujące życie skłonić nas do powrotu do płytkiej, szybki oddech lub zatrzymanie oddechu. W ten sposób możemy zwiększyć naszą podatność na choroby i miss możliwość tworzenia energii, relaks, jasny i spokojny umysł, jak i dobre zdrowie. Nasz oddech jest naszym numerem jeden źródłem energii. Czy wykorzystując swoją?

Czy oddychanie w sposób, który wspiera swoje zdrowie? Spróbuj tego prostego testu. W wygodnej, wyprostowanej pozycji siedzącej, połóż prawą dłoń na brzuchu i lewą rękę na górnej części klatki piersiowej. Teraz weź kilka oddechów zrelaksowany. Jeśli zauważysz ruch ze wzrostem i spadkiem swojej prawej ręki, ruch w okolicy brzucha, prawdopodobnie za pomocą wszystkich pięciu płaty płuc. Jeśli czujesz, powstanie i upadek (może to być subtelne) z lewej strony, oddychasz płytko w klatce piersiowej i prawdopodobnie tylko za pomocą górnych płatów płuc.


- autor artykułu