Wydobywanie wegla

Wydobywanie wegla

Pierwsze oznaki Premenopauza

Skąd wiesz, czy to, co doświadczamy, jest to znak, że jesteś w Premenopauza? Spójrz na znaki Premenopauza poniżej, a będziesz wiedział, czy objawy są jednym z typowych objawów, które zgłaszają kobiety.

Przedtem jednak, że ważne jest, aby zrozumieć, co premenopauza i menopauzy są, jak długo trwa przejście, a co najważniejsze, że każda kobieta ma unikalne doświadczenie.raportowanie MSSF Wreszcie, należy docenić fakt, że nie są sprawdzone, dźwięk i bezpiecznych środków, które można łatwo zrobić, że uczyni Państwa menopauza łatwiej, bez względu na to jakie masz objawy.

Czym jest premenopauza?

Mówiąc najprościej, premenopauza jest czas przed menopauzą, gdy jajniki zaczynają przestają produkować jak najwięcej estrogenów i progesteronu. W rezultacie wiele kobiet doświadcza objawów przypisywanych do obniżenia poziomu tych hormonów. Objawy niskiej progesteronu są inne niż te o niskiej estrogenu. Ponadto, względne ilości tych dwóch hormonów określa także charakteru objawów. Na przykład, poziom progesteronu zwykle spadnie przed spadkiem poziomu estrogenów . Stwarza to względny nadmiaru estrogenów (w stosunku do progesteronu). Jest to często określane jako dominacji estrogenów.

Znaki Premenopauza są odbiciem spada poziom hormonów płciowych. Ponieważ te poziomy hormonów upuść mózg reaguje z własnym wydzielanie hormonów, które starają się doprowadzić poziom powrotem do góry. Ogólny efekt jest stres z wielu układów organizmu oprócz narządów płciowych, które normalnie są wrażliwe na stężenia hormonów płciowych i mózgu.

Jakie inne systemy ciała są wrażliwe na stężenia hormonów płciowych? Praktycznie wszystkie z nich. Pamiętaj, na przykład, w jaki zmieniono wzór włosów w okresie dojrzewania, gdy poziomy hormonów płciowych rosły? Jako poziomy hormonów płciowych spaść, niektóre kobiety doświadczają utraty włosów i wzrost nowych włosów.

smarownica
- autor artykułu