Konwektory

Unikać pralnia chemiczna ubrania, jak PCE detergent jest szkodliwy dla zdrowia ludzkiego.

o fitoestrogeny: Niektóre produkty roślinne mają właściwości estrogenów, takich jak soja, tofu, tempeh, edamame, prażone orzechy sojowe, mleko sojowe i miso. Produkty te są najlepiej unikać, ponieważ ich właściwości estrogenowe może przyczynić się do wzrostu komórek piersi.http://www.serwis-pc.org.pl/gdynia.php zakłócają również prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i nie powinny być spożywane, jeżeli istnieją dowody na niedoczynność tarczycy (hipometabolizmu).

O ćwiczenie: Zadanie jest ważnym czynnikiem i silne zmniejszenie ryzyka raka, i powinien być uważany za silny "lek". Liczne badania wykazały, że regularne ćwiczenia zapewnia skuteczną ochronę przed rakiem piersi. Upewnij się, że bierzesz udział regularne ćwiczenia, co jest absolutnie niezbędne, aby pomóc organizmowi metabolizowanie estrogenów odpowiednio, a także zoptymalizować wrażliwość receptorów insulinowych. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej zaleca co najmniej 150 minut tygodniowo na umiarkowane ćwiczenia aerobowe, oprócz ćwiczeń siłowych co najmniej dwa razy w tygodniu. Jeśli dopiero zaczynasz programu aktywności fizycznej, zacznij powoli i stopniowo budować intensywność.

o metabolizmie estrogenów: Steer metabolizm estrogenów od rakotwórcze metabolity: Istnieją naturalne suplementy, które mogą przyczynić się do zwiększenia metabolizmu estrogenu. Indol-3-karbinol (I3C) lub Diindolylmethane (DIM) suplementacja: Związek znaleźć w warzywa z rodziny krzyżowych, I3C tworzy DIM dimeru, gdy styka się z kwasu żołądkowego. Związki te wpływają na metabolizm estrogenu, zmieniając rozkład estronu i estradiolu w kierunku mniej rakotwórcze ich metabolitów. Są one także, że indukują CYP450 wspierać apoptozę i mają agonisty receptora estrogenowego i aktywność antagonisty.

- autor artykułu