Instalacje i systemy grzewcze

Wapń

Czy wiesz, że wapń umożliwia uwalnianie neuroprzekaźników? Jeśli spojrzeć na objawy niedoboru wapnia, zobaczysz zachowań podobnych do ADHD - drażliwość, zaburzenia snu, nieuwagi. To nie jest bardzo trudno znaleźć pokarmy bogate w wapń w supermarkecie, ale starają się trzymać zielone warzywa jako źródło wapnia.Certyfikowany psycholog Jastrzębie-Zdrój Produkty mleczne zawierają kazeinę, białko, które organizm ma trudności z trawieniem. Częściowo strawiony formularze kazeiny peptydy opioidowe, które mają działanie uspokajające i może powodować trudności z ustawieniem ostrości, zapomnienie i nieuwagi.

Magnez

Magnezu reguluje poziom energii i funkcji mózgu, i uczestniczy w ponad 300 reakcji chemicznych zachodzących w organizmie. Część z tego, co powoduje niedobór magnezu jest gdy dziecko spożywa Trener personalny opinie zbyt dużo wapnia. Magnez i wapń są molekularnie związane, co oznacza, że ??za dużo lub za mało jednego minerału wpływa na zdolność organizmu do metabolizowania drugiej. Magnez może być uzupełniany poprzez unikanie wyrafinowaną mąka, cukier i sól, a przy użyciu soli organicznych, mąkę, i naturalne środki słodzące w ich miejsce. Można również użyć cytrynian wapnia, takie przyswajalną suplement, który zawiera prawidłowe proporcje magnezu i wapnia.

Cynk

Niedobór cynku mineralnej można łatwo pomylić z ADHD; Po tym wszystkim, jej objawy są niekontrolowane nadpobudliwość i nieuwaga. Cynk wpływa na wydzielanie i aktywność neuroprzekaźników dopaminy i serotoniny i melatoniny hormonu, który reguluje sen. Cynk można znaleźć wołowiny, ciemne mięso z kurczaka, brązowy ryż, ziemniaki, łosoś, i skorupiaków.

Żelazo

Podobnie jak cynk, żelazo uczestniczy w regulacji aktywności neuroprzekaźników i produkcji. Poza tym, dzieci z niedoborem żelaza są w stanie wchłonąć ołów, rtęć i inne metale ciężkie. Przed podaniem dziecku suplement żelaza, upewnij się zweryfikować niedobór składników pokarmowych poprzez badania elementu.Zbyt duża ilość żelaza może być toksyczne i powodować wolne rodniki.

Dr Yannick Pauli jest ekspertem w dziedzinie naturalnych metod na ADHD i autor popularnej samopomocy domowej programu studiów Unritalin rozwiązań. On jest dyrektorem Centrum Neurofit w Lozannie, w Szwajcarii i ma pasję opiece nad dziećmi z ADHD. Kliknij link więcej informacji na temat tego, co wielkie jest ADHD.


- autor artykułu