Grzejniki gazowe

Niektóre tworzywa sztuczne nie reagują dobrze na wysokich posuwów, więc wysokie wskaźniki produkcyjne mogą wymagać chłodziwa / smaru, aby zapobiec stopieniu, lub pozostawienie narzędzie do ostygnięcia, podczas gdy inne operacje lub narzędzia są formowane.

Umożliwienie narzędzie mieszkać lub natrzeć na pracy utwardzania stopów stali nierdzewnej. Stop szybko twardnieje i może trwać narzędzia z węglików spiekanych, aby móc przebić się przez utwardzonej skóry. Zawsze używaj wystarczająco niskich obrotach, że można osiągnąć agresywną kanał ze stali nierdzewnej i nigdy nie przestanie aż do karmienia narzędziem jest wolny od pracy.

Użycie zbyt małej prędkości posuwu na tokarce. Korzystanie wyższe posuwy może znacznie poprawić kontrolę http://www.fizjosport.krakow.pl wióra powodując chip na pękanie na mniejsze chipy. Głębokość skrawania i posuw są niezbędne do prawidłowej kontroli wiórów i należy zwrócić uwagę na zalecenia producenta na obciążenie wióra i głębokości cięcia dla prawidłowego łamania wióra. Niskie ceny pasz i głębokość cięcia nie przedłużają żywotność narzędzi i dodatkowych cykli potrzebnych do wykonania pracy zużywają się maszynę więcej niż dodatkowym stresem głębszych cięć.

Mieszkania Łódź
- autor artykułu