Surowce energetyczne

Surowce energetyczne

1.KONTRAST hydroterapia - moczanowej kryształy w stawach można rozpuścić podczas ataku dny moczanowej, stosując gorące i zimne okłady. Ta forma hydroterapii pomaga również złagodzić stan zapalny i zmniejszyć ból. Kontrast perełkowa polega na zastosowaniu gorący okład do stawu w ciągu 3 minut, usuwając ten kompres i natychmiastowe transport międzynarodowy warszawa zastosowanie zimnego kompresji przez 30 sekund.

Gorący okład może być poduszka rozgrzewająca, gorący ręcznik lub napełnić wannę, zlew lub wiadro z ciepłą wodą (od 90 - 95 stopni C.) za zimny kompres paczek używać lodu lub umieścić lodu w plastikowej torebce. Można również wypełnić wiadro lub zlew z zimną wodą. Uwaga: Należy pamiętać, że jeśli używasz wody, trzeba mieć zarówno zimnej i ciepłej wody blisko siebie, dzięki czemu można szybko przełączać się z jednej temperatury do drugiej.

Sesja kontrastu hydroterapii choroby dna powinna trwać nie dłużej niż 20 minut, a najlepiej odczekać co najmniej godzinę przed następnym leczenia. Wreszcie, należy pamiętać, aby zakończyć tę terapię z zimnym okładem, nigdy gorące.

Kontrast hydroterapii powinny być wykorzystywane podczas dny wybuchają.

2. Norma Hydroterapia - Standardowy hydroterapii obejmuje zanurzenie całego lub części ciała w wodzie. Woda łagodzi stres ze stawów, ponieważ zapewnia uczucie nieważkości tworząc relaksujące uczucie. Wynika to z faktu, że w wodzie zmniejsza się do 90% masy ciała. Wyporu w połączeniu z ciepłą wodą jest to, co pomaga złagodzić ból i zmniejsza skurcze mięśni.

Jednym z najlepszych zabiegów hydroterapii dla dny jest zanurzyć ciało, albo swoją chorobą stawem, w wannie z hydromasażem z ciepłą wodą (90-95 stopni F), lub wanna, która ma dysze. Ciepło podnosi temperaturę ciała i masażu bąbelki dysze stworzyć rozszerzają naczynia krwionośne. Powoduje to, że w celu poprawy krążenia krwi i pozwala, aby więcej składników odżywczych i tlenu do pozostałej części organizmu.

- autor artykułu