Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne

Breast Cancer Risk Reduction- Can Breast Cancer zapobiegać

Praktycznie wszystkie kobiety mają obawy o zachorowania na raka piersi; dla kobiet, które już ze zdiagnozowanym rakiem piersi w przeszłości, jest znaczna obawa o nawrotu. Istnieją proste i naturalne rzeczy, które można zrobić, aby zoptymalizować zdrowie piersi i zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi, a także zmniejszyć ryzyko nawrotu.części mz profilaktyki raka piersi zaczyna się od zdrowych nawyków i różnych czynników, które można kontrolować! Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że nadmiar estrogenu w organizmie, lub złego stanu estrogenu z progesteronem powoduje wyższą stopę wzrostu komórek w komórki nabłonka piersi, a także macicy i prostaty. Polecam, że hormony są testowane i strategie realizowane w następujący sposób, aby zoptymalizować zdrowie piersi i zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi:

O sofy sklep poziom estrogenów: Jeżeli wyniki laboratoryjne pokazują, że poziom estrogenów jest zbyt wysoki, polecam realizuje strategie redukcji estrogenów. Obejmuje ulepszony odżywiania, ćwiczeń, zwiększoną włókna w diecie, oraz dodanie odpowiednich dodatków żywieniowych, jak opisano poniżej.

O PROGESTERONOWE: Zawsze upewnij się, że poziom estrogenów są zrównoważone z odpowiednią progesteronu w całym swoim życiu. Progesteron jest naturalnym anty-estrogen, a także pomaga w bezpieczny odstęp estrogenów z organizmu. Jak wykazano w literaturze, na całym świecie od dziesięcioleci dominacji estrogenów (niska progesteronu względem estrogenu) znacznie zwiększa ryzyko rozwoju raka sutka, w tym uszkodzeń. Zwiększa to także ryzyko raka trzonu macicy i innych zależnych od estrogenów, choroba Alzheimera, choroby układu sercowo-naczyniowego i udaru.

O TESTOSTERONU: Zawsze upewnij się, że poziom testosteronu są na odpowiednim poziomie fizjologicznym w całym swoim życiu.

- autor artykułu