Grzejniki plytowe czy kanalowe?

Grzejniki plytowe czy kanalowe?

O BADANIA GENETYCZNE: Posiadanie w rodzinie raka piersi może zwiększyć ryzyko. Jeśli natychmiastowe krewnej w twojej rodzinie miał raka piersi, ważne jest, aby poinformować lekarza. Badania wykazały, że rak piersi może być genetyczne. Badania genetyczne i poradnictwo jest dostępne dla zainteresowanych stron z ich ryzyko.porównanie ubezpieczeń oc samochodu

O SELF PIERSI egzaminu: Bądź czujny na temat wykrywania raka piersi. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w piersiach, takim jak nowe zmiany ryczałtowych lub skórę, należy skonsultować się z lekarzem na ocenę.

O PIERSI termografii ZAMIAST piersi Mammografia: To stało się o wiele bezpieczniejsze alternatywy dla promieniowania mammografii. Termografia (Digital Infrared Thermal Imaging) tworzy obrazy, które ilustrują wzory ciepło w piersi. Obrazy termiczne są analizowane przez Zarząd certyfikat radiologów za nieprawidłowości, które mogą być oznakami choroby i / lub stan zapalny w piersi. Ważne jest, aby pamiętać, że USA Preventive Services Task Force wydała nowe wytyczne w 2009 roku, w którym stwierdza, że ??nie ma zalecenia dla kobiet w wieku poniżej 50 lat do poddania rutynowej mammografii, chyba że istnieją podstawowe czynniki ryzyka. NIE ma wykazać korzyści dla kobiet w tej grupie wiekowej. Pojedyncza mammografia naraża kobietę do tej samej kwoty narażenia na promieniowanie jonizujące w 1000 xrays klatki piersiowej. Promieniowanie jonizujące, jak dobrze udokumentowane być istotną przyczyną indukcji nowotworów. Co więcej, mammografia wytwarzają znaczną liczbę wyników fałszywie dodatnich, jak i wyników fałszywie ujemnych.

Zabieg jest bezbolesny termografia piersi - nie ma kompresji piersi. Jest nieinwazyjne i emituje żadnego promieniowania. Zabieg ten wykonywany jest w gabinetach dr Riegg'S (Glendale) tylko przez mianowanie. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do strony internetowej Dr.Riegg za:

www.susanrieggmd.com/thermography.html

Susan J. Riegg, M. D. jest 1990 absolwent The Medical College of Wisconsin, i płyta certyfikat Anatomic i Klinicznej Patologii. Ma 22-letnie doświadczenie postu absolwentów w dziedzinie medycyny i nauki laboratoryjnej. Ona jest liderem w dostarczaniu najnowszych usług w bio-identyczne równoważenia (naturalna) i hormonalnej medycznie zarządzanym odchudzania, z silnym naciskiem na zmniejszenie ryzyka rozwoju przewlekłych chorób i nowotworów. Dr Riegg biura zlokalizowane są w GreenSquare Center for the Healing Arts, 6789 N. Green Bay Avenue, Glendale, WI 53209. Może być osiągnięte w 414-292-3900 wew. 254.


- autor artykułu