Energetyka wiatrowa w Polsce

Energetyka wiatrowa w Polsce Zwiększenie SFM obok tych zaleceń do cięcia wykańczającego mniejszej niż 0,005 "głębokości cięcia jest często stosowane w młynach i tokarek.

Stal miękka odcięciu z HSS ma zalecanej SFM 100. Zaleca się dążyć do wiórów stalowych, które z kolei lekki złoty kolor kilka sekund po cięciu. Jeśli zwrócą ciemniejszy lub niebieska, SFM i / lub szybkość podawania surowca jest zbyt wysoka.sprawdź ofertę na stronie internetowej Carbide poradzi żetony, które zmieniają kolor na niebieski, jednak te układy są dużo bardziej palącego zagrożenia dla operatora.

Stal nierdzewna odcięciu z HSS ma zalecanej SFM z zaledwie 50 do 80, w zależności od stopu. Niektóre stopy Harden tak niskie, jak 30 do 50 SFM. Carbide poradzi sobie wytrzymałość i ścierny charakter znacznie lepiej niż stal HSS i jest wysoce zalecane dla stali nierdzewnej.

Większość Stopy aluminium są bardzo miękkie i dobrze absorbują ciepło. Muszą jednak ostrych narzędzi, a także z negatywnymi narzędzi karbid, wysoka SFM mogą być potrzebne, aby osiągnąć dobrą jakość powierzchni.

Aluminium odcięciu z HSS ma zalecanej SFM 200, czasem o wiele więcej, w zależności od tego, co wykres skonsultować, do 600SFM na niektórych.

Tworzywa sztuczne są wycięte z HSS mogą być cięte z wyjątkową wysoką SFM, jednak topienia tworzywa sztucznego, a nie narzędziem ograniczy SFM w praktyce.

Zazwyczaj z węglika można podwoić SFM HSS, jednak podczas przerywanej, zaleca się stosowanie niższych SFM, aby zmniejszyć stres wpływ na łatwiejszy do złamania węglika i najlepiej jest użyć bardziej trwały gatunek węglika. W C # serii węglika, C1-C4 są wykorzystywane do żeliwa, materiały niemetalowe, żelaznych i nieżelaznych, a C5 do C8 są dla stopów stali, gdyż odporna na zużycie i pit lepiej, ale nie zajmują się wpływem podkreśla również.

Generalnie, im większa liczba C węglik odporne na zużycie będą bardziej kruche być w zakresie C1-C8.
chwytaki przeładunkowe
- autor artykułu