rapid.org.pl

Energetyka wiatrowa w Polsce

Energetyka wiatrowa w Polsce Zwiększenie SFM obok tych zaleceń do cięcia wykańczającego mniejszej niż 0,005 „głębokości cięcia jest często stosowane w młynach i tokarek.

Stal miękka odcięciu z HSS ma zalecanej SFM 100. Zaleca się dążyć do wiórów stalowych, które z kolei lekki złoty kolor kilka sekund po cięciu. Jeśli zwrócą ciemniejszy lub niebieska, SFM i / lub szybkość podawania surowca jest zbyt wysoka.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Carbide poradzi żetony, które zmieniają kolor na niebieski, jednak te układy są dużo bardziej palącego zagrożenia dla operatora.

Stal nierdzewna odcięciu z HSS ma zalecanej SFM z zaledwie 50 do 80, w zależności od stopu. Niektóre stopy Harden tak niskie, jak 30 do 50 SFM. Carbide poradzi sobie wytrzymałość i ścierny charakter znacznie lepiej niż [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] stal HSS i jest wysoce zalecane dla stali nierdzewnej.

Większość Stopy aluminium są bardzo miękkie i dobrze absorbują ciepło. Muszą jednak ostrych narzędzi, a także z negatywnymi narzędzi karbid, wysoka SFM mogą być potrzebne, aby osiągnąć dobrą jakość powierzchni.

Aluminium odcięciu z HSS ma zalecanej SFM 200, czasem o wiele więcej, w zależności od tego, co wykres skonsultować, do 600SFM na niektórych.

Tworzywa sztuczne są wycięte z HSS mogą być cięte z wyjątkową wysoką SFM, jednak topienia tworzywa sztucznego, a nie narzędziem ograniczy SFM w praktyce.

Zazwyczaj z węglika można podwoić SFM HSS, jednak podczas przerywanej, zaleca się stosowanie niższych SFM, aby zmniejszyć stres wpływ na łatwiejszy do złamania węglika i najlepiej jest użyć bardziej trwały gatunek węglika. W C # serii węglika, C1-C4 są wykorzystywane do żeliwa, materiały niemetalowe, żelaznych i nieżelaznych, a C5 do C8 są dla stopów stali, gdyż odporna na zużycie i pit lepiej, ale nie zajmują się wpływem podkreśla również.

Generalnie, im większa liczba C węglik odporne na zużycie będą bardziej kruche być w zakresie C1-C8.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu