Ekonomiczne ogrzewanie

Ekonomiczne ogrzewanie

Nieregularne miesiączki i zmiany swojego miesięcznego przepływu

Dwie najczęstsze pierwsze oznaki Premenopauza jest zmiana w cyklu miesięcznym i uderzenia gorąca. Zmiana miesięcznego cyklu jest zazwyczaj pierwszym objawem. Jeśli twój cykl menstruacyjny był tak regularny jak księżyc, można go znaleźć nieco off cyklu. Lub krwawienia miesiączkowe mogą zmieniać się od lekkich do ciężkich lub na odwrót od ciężkich na światło. Długość okresu można również zmienić.

Uderzenia gorąca i poty

Uderzenia gorąca występują u 80-85% amerykańskich kobiet, i są zwykle jednym z pierwszych oznak Premenopauza. Hot flash jest doświadczana jako fala ciepła, często pochodzące z klatki piersiowej i przedniej części szyi, przesuwając w górę, do twarzy i skóry głowy. Jest to związane z zaczerwienieniem lub spłukiwania skóry i następuje meble dziecięce pocenie się, że może być światłem dla obfite. Niektóre kobiety odczuwają nawet bardziej dotkliwe uderzenia gorąca, opisanej jako wzrost mocy i fal ciepła przez całe ciało od stóp do czubka głowy. Może to nastąpić intensywne pocenie się i dreszcze, pozostawiając jedną zlany potem w stanie niepokoju.

Inne objawy Premenopauza

Istnieje wiele innych objawów Premenopauza. Niepokój, depresja i problemy z koncentracją są pewne. Problemy z układem moczowym, takich jak nietrzymanie moczu jest oznaką. Bolący bóle mięśni i stawów jest zgłaszana. suchość śluzówki pochwy może prowadzić do problemów ze stosunkiem. Uderzenia gorąca i poty w nocy są uważane za jedną z przyczyn bezsenności, która wiąże się z Premenopauza i menopauzy. Niektóre kobiety opisują kołatanie serca (będąc w stanie poczuć własnego rytmu serca).

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że choć są one nieprzyjemne, oznaki i objawy Premenopauza nie są zagrożeniem życia. I być może najważniejsze jest to, że nie są łatwe, naturalne środki, które mogą znacznie łagodzą dolegliwości menopauzy.


- autor artykułu