Ekonomiczne ogrzewanie

Ekonomiczne ogrzewanie

Nieregularne miesiączki i zmiany swojego miesięcznego przepływu

Dwie najczęstsze pierwsze oznaki Premenopauza jest zmiana w cyklu miesięcznym i uderzenia gorąca. Zmiana miesięcznego cyklu jest zazwyczaj pierwszym objawem. Jeśli twój cykl menstruacyjny był tak regularny jak księżyc, można go znaleźć nieco off cyklu.http://www.elstyk.com/category/art-spawalnicze-uchwyty-spawalnicze-elektrodowe Lub krwawienia miesiączkowe mogą zmieniać się od lekkich do ciężkich lub na odwrót od ciężkich na światło. Długość okresu można również zmienić.

Uderzenia gorąca i poty

Uderzenia gorąca występują u 80-85% amerykańskich kobiet, i są zwykle jednym z pierwszych oznak Premenopauza. Hot flash jest doświadczana jako fala ciepła, często pochodzące z klatki piersiowej i przedniej części szyi, przesuwając w górę, do twarzy i skóry głowy. Jest to związane z zaczerwienieniem lub spłukiwania skóry i następuje meble dziecięce pocenie się, że może być światłem dla obfite. Niektóre kobiety odczuwają nawet bardziej dotkliwe uderzenia gorąca, opisanej jako wzrost mocy i fal ciepła przez całe ciało od stóp do czubka głowy. Może to nastąpić intensywne pocenie się i dreszcze, pozostawiając jedną zlany potem w stanie niepokoju.

Inne objawy Premenopauza

Istnieje wiele innych objawów Premenopauza. Niepokój, depresja i problemy z koncentracją są pewne. Problemy z układem moczowym, takich jak nietrzymanie moczu jest oznaką. Bolący bóle mięśni i stawów jest zgłaszana. suchość śluzówki pochwy może prowadzić do problemów ze stosunkiem. Uderzenia gorąca i poty w nocy są uważane za jedną z przyczyn bezsenności, która wiąże się z Premenopauza i menopauzy. Niektóre kobiety opisują kołatanie serca (będąc w stanie poczuć własnego rytmu serca).

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że choć są one nieprzyjemne, oznaki i objawy Premenopauza nie są zagrożeniem życia. I być może najważniejsze jest to, że nie są łatwe, naturalne środki, które mogą znacznie łagodzą dolegliwości menopauzy.


- autor artykułu