Biomasa i biopaliwo

Biomasa i biopaliwo Medytacja połączy nas do powszechnego siebie tracimy ograniczoną perspektywę ego i szerszym znaczeniu tożsamości. Ta jedność i szersze poczucie tożsamości daje nam wgląd w do charakteru prawdziwej miłości Bożej.

Medytacja daje nam poczucie spokoju. Ludzie czasami kojarzy pokoju z ciszy i biernego jakości. Prawdziwe wewnętrzny spokój pewnością uosabia cisza, przynajmniej ciszę z umysłu.Insulinooporność Kraków Ale spokój uosabia również dynamiczną jakość; pokój posiada własną energię. Znowu spokój czujemy to coś, co czujemy, musimy dzielić się z innymi.

Medytacja daje nam poczucie prawdziwej wdzięczności. Poprzez medytację czujemy się nasza świadomość podniesiony i dlatego czuję prawdziwą bezwarunkową wdzięczność do źródła. Sri Chinmoy mówi wdzięczności "Wdzięczność oznacza siebie ofiarę swego najwyższego siebie wdzięczność nie będzie ot kogoś innego;.. To będzie na swój najwyższy siebie Wdzięczność pomaga identyfikować i poczuć swoją jedność z własnej najwyższej rzeczywistości."

Wdzięczność może być bardzo pomocne, więc warto spróbować pielęgnować to uczucie przed i po medytacji.

Nawet jeśli nie wiemy nic szczególnie uderzające w medytacji doświadczamy nie powinniśmy być rozczarowani. Jeśli są wystawione na medytacji codziennie to pokazuje, że jesteśmy coraz coś cennego. Nasza dusza została sporządzona medytować codziennie i to jest jak podawany do wewnątrz. Jest to dobry znak, każdego dnia jesteśmy w stanie osiągnąć postęp, nawet jeśli oznaki postępu może nie być dobrze widoczne.

R. Pettinger jest członkiem Sri Chinmoy Centre w Oxfordzie. Pomaga dać bezpłatne zajęcia z medytacji, gdzie uczy się podstaw medytacji, koncentrując się na naukach Śri Chinmoy z dnia rozważanie serca duchowego. On redaguje stronę internetową o Sri Chinmoy

http://opakowania-wroclaw.pl/
- autor artykułu