Alternatywne zrodla energii

Alternatywne zrodla energii

Jak utworzyć kwitnącej Stojak Lemonade - Twój plan dotyczący sprzedaży więcej usług

Podczas joggingu w gorący letni dzień, zobaczyłem grupę dzieciaków siedząc przy starannie zbudowany stoiska z lemoniadą sobie wielkie uśmiechy na ich twarzach. Zauważyłem, że były trzy z nich. Jeden trzyma znak i interakcji z tych spacerów lub jazdy przez jeden wziął rozkazy, a drugi wylał lemoniadę - wszystko pod nadzorem odległej troskliwej matki.obrazy olejne

Jak kontynuowałem bieganie, myślałem o tym, jak taka prosta i niewinna transakcji, takich jak sprzedaż lemoniady, stanowi bezcenne lekcje biznesowych, które mogą pomóc każdemu, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca - szczególnie tych, którzy oferują profesjonalne usługi.

Więc jakie są wnioski, które można wyciągnąć z dziećmi działających lemoniadę stoją?

Dobrze, że wszystko zależy od tego, jaki rodzaj lemoniady stanąć jesteś mówiąc. Rodzaj mówię - a typ ten artykuł skupia się na - kwitnie lemoniada stoi; te, które klienci często, nie masz nic płacić dodatkowo za, i polecam innym.

Jeśli były do ??obsługi stoiska z lemoniadą, a nie jest to, że tego rodzaju, że chciałbyś mieć?

Wielu specjalistów usług (tych, którzy sprzedają jakąś formę pomocy, umiejętności, talentu lub wiedzy dla innych) powinien zobaczyć ich działanie jako stoisko z lemoniadą, a ich usługi jako lemoniady.

W zasadzie każdy, kto pracuje na własny rachunek oraz świadczy usługi wszelkiego rodzaju, z własnej woli, za które są płacone przez klienta lub klienta, ma stoisko z lemoniadą.

Przy jednoczesnym uwzględnieniu dalej tym gorący letni dzień, zdałem sobie sprawę, że najbardziej istotne aspekty prowadzenia prosperującego stoiska z lemoniadą są tak oczywiste, logiczne i proste, które są często pomijane, gdy ludzie zaczynają "myśleć" o rozpoczęciu działalności gospodarczej.

drzwi zewnętrzne gdynia
- autor artykułu