Systemy grzewcze

Informacje O Kowali

Kowal odnosi się do osoby, która tworzy przedmiot z metalu lub żelaza za pomocą procesu kucia. Są one uważane za najlepszy wielder metali. Czarnego w blacksmitha pochodzi od koloru warstwy zewnętrznej METAL, który utlenia się, gdy zmienia się w kolorze czarnym szczególności po podgrzaniu. Choć słowo Smith pochodzi z Smite frazy, czyli trafienie.transport międzynarodowy drobnicowy

Kowal wykorzystuje urządzenie jak dłuta, młotka i kowadła do kształtu, formy i metali zgięcia po przechodzi przez proces ogrzewania, proces ten nazywa się kucie. Aby zakończyć pracę, ukształtować spawanie odbywa się przez zastosowanie spawania łukowego i Oxyacetylene. Spawanie, obróbka, obróbka cieplna i kucia to kategoria dla kowalstwa technik.

W celu utworzenia specyficznego ogrzewania, dzisiejsze Kowal wykorzystania Oxyacetylene, który jest taki sam jak palnikiem. Kolor metalu jest ważnym znakiem jego wykonalność i temperatury. Odkuwka ciepła lub żywy kolor żółto-pomarańczowy jest najbardziej doskonały znak ciepła dla najczęściej kucia.

Kucie jest sposób, w którym młot jest używany do utworzenia metalu. Metal w przechodzi proces ogrzewania przez płonące poprzez Forge karmionych surowych materiałów, takich jak węgiel, gaz ziemny i propan.

Obróbka cieplna jest procesem, w którym metal jest umieszczany na ciepło, do czasu, gdy są gotowe do formowania.

Nieostrożne metalowa zewnętrzna warstwa jest polski, aby wygładzić, aby wyszukać produkt urządzone i mają doskonałą jakość.

Miejsce pracy dla kowali jest zwykle podatne dziedzinie niebezpieczeństwo. Są one zwykle pracuje z ognia i poparzeń sprawia, że ??są bardziej podatne na wypadki. Oczy są zazwyczaj dotknięte przez ogień zapalony od metali, które są obecnie pracujących. Zatrucie z metali i zmęczenia cieplnego są też zazwyczaj są one w obliczu niebezpieczeństwa.

spawalnia
- autor artykułu