Pompa ciepla

Pompa ciepla

O IODINE: Jod jest absolutnie niezbędna dla właściwego metabolizmu estrogenów. Jeśli występuje niedobór jodu należy wymienić. potrzebne jest badanie laboratoryjne w celu określenia, czy są niewystarczające, jak dodawanie jodu i powoduje nadmiar jodu ma szkodliwe skutki.

O poziom ferrytyny: poziom ferrytyny zazwyczaj zwiększa się wraz ze starszym wieku.co obejmuje ubezpieczenie oc Ferrytyna jest formą magazynowania żelaza; jeśli jest zbyt wysoka może zwiększać ryzyko rozwoju raka piersi poprzez przyspieszenie wolnymi rodnikami. Poziom powinien zawierać się pomiędzy 40 a 60; Jeśli to 100 lub wyższej nie powinien być leczenie poprawi.

O probiotyków: Typ mikroflory jelitowej w jelitach odgrywają kluczową rolę w poziomów krążących estrogenów w organizmie. Pewne mikroflora akt przez deconjugating (uwolnienie) związany estrogeny, które pojawiają się w żółci, tym samym umożliwiając swobodny hormony mają być wchłonięte przez jelita, z powrotem do organizmu, powodując wzrost poziomu hormonów. (Rev Infect Dis 6 (suppl 1): S85, 1984, N Engl J Med 307: 1542, 1982). występują te same efekty u mężczyzn, podniesienie poziomu testosteronu. Zmieniając mikroflorę ze stosowania probiotyków więcej estrogenów wydalane w kale, co skutkuje mniejszym estrogenów w organizmie.

O odżywiania: Pij jak najwięcej owoców i warzyw, jak to możliwe. Te "gwiazdy" dla ochrony raka piersi należą wszystkie warzywa kapustne (brokuły, kapusta, brukselka, kalafior); ciemne zielenie liściastych (collards, jarmuż, szpinak); marchew i pomidory. W "superstar" owoce zawierają owoce cytrusowe, jagody i wiśnie. O niskim indeksie glikemicznym, wysokobiałkowa, dieta bogata w błonnik zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych i nowotworów. Nie powinno być silny wysiłek w celu zmniejszenia lub wyeliminowania żywności przetworzonej i wyrafinowane skrobi i cukrów, a także całkowicie wyeliminować syrop kukurydziany o Ciągnik logistyczny wysokiej zawartości fruktozy.

- autor artykułu