Odnawialne zrodla energii

Przyrost masy ciała w wieku średnim Wykazano wanny z hydromasażem istotnie zwiększa ryzyko raka piersi po menopauzie. Najczęstszym sposobem estrogeny są syntetyzowane w organizmie jest konwersja androgenów do estrogenów w tkance tłuszczowej przez działanie enzymu aromatazy. Tak więc, aby zmniejszyć estrogeny, po prostu stracić tłuszcz (schudnąć !!) Gorąco polecam zaczynając dzień z bardzo dużym posiłku białkowego, albo z białka wstrząsnąć; Przykładowo Foundation glikemiczny (orto cząsteczkowy). Ten produkt ma wiele korzyści, w tym niskim indeksie glikemicznym (nie powodują gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi i insuliny); wysokobiałkowa (podnosi poziom cukru we krwi na stałym poziomie przez wiele godzin, bez nagłego spadku, która prowadzi do głodu, pragnienia cukru, zmęczenia / senność, etc) i wysoką błonnika (zwiększa szybkość przepływu zawartości jelit, zmniejsza zaparcia, zmniejsza ponowne wchłanianie estrogenów i innych niepożądanych związków z treści jelitowej).

O NATURAL inhibitory aromatazy: aromatazy jest enzymem, który przekształca androstendionu i testosteronu odpowiednio do estronu do estradiolu (to jest konwersja androgenów do estrogenów). Niektóre produkty naturalne, takie jak bioflawonoidy tym chrysin, luteolina, resweratrol i wykazano, że częściowo blokować działanie tego enzymu, zmniejszając tym samym produkcję estrogenów. (U pacjentów z receptorem estrogenu raka sutka, recepta inhibitorem aromatazy Arimidex jest używany)

O BRA WEARING Żywieniowe: W badaniu przeprowadzonym przez Singera i Grismaijer w 1995 roku, trzy spośród czterech badanych kobiet, które nosiły biustonosz przez 24 godzin dziennie, opracowany na raka piersi w porównaniu z 1 na 168, który nosiła stanika rzadko lub nigdy. Biustonosze nie powodują raka na początku, jednakże mogą one ograniczać przepływ płynu limfatycznego w tkance piersi, utrudniając w ten sposób normalny proces oczyszczania w tkance piersi.

serwis laptopów gdynia
- autor artykułu