Jaka energia jest najtansza?

Jaka energia jest najtansza?

Prostota kwitnącej Lemonade Stand - i pragnienie przedsiębiorcy mieć jeden - służył jako inspiracja do tego artykułu, a popularne Lemonade Stand warsztatów, które prowadzę. Oba są oparte na książce, jak stworzyć dobrze prosperującego Lemonade Stand: Twój plan na sprzedaż większej ilości usług, który zawiera informacje na temat tworzenia dostatniego i satysfakcjonującego biznesu usług opartych i instrukcje na temat:

Hurtownia kosmetyków

1.) założyć ATRAKCYJNA Lemonade Stand: Podstawka lemoniady że jogged przeszłość nie był pierwszym, który widziałem, ale to był pierwszy, który sprawił, że biorą pod uwagę ze względu na jego skrupulatność. To samo odnosi się do przedsiębiorców usług napędzane: Jak wygląda Twoje miejsce biznesowych spowoduje potencjalnych klientów albo będzie przyciągać do Ciebie, albo cię ignorują. Czy pomieścić swoją działalność w fizycznej lokalizacji lub tylko na stronie internetowej, set-up your Lemonade Stand mieć wygląd, który jest autentyczny, zorganizowane i atrakcyjne wizualnie.

2) dokonać najlepszego lemoniady: Jak zrobić swoje usługi najlepiej? Poprzez badania i analizy innych stoisk lemoniady (specjaliści) w danym obszarze, które oferują podobne usługi (lemoniada) i uczciwie oceniając swoje szanse na konkurowanie z nimi przed skonfigurowaniem stoisko z lemoniadą własnych.

W końcu wycena nieruchomości cennik najlepsze stoisko lemoniady zostaną ustalone przez tych, które najlepiej zadanie znalezienie niszy, która spełnia potrzeby i pragnienia konkretnego demograficznych.

Ponadto, jeśli nie znajdziesz (albo, co gorsza, nie uznają) każda konkurencja oznacza, że ??jedna z dwóch rzeczy: Po pierwsze, nie zbadali wystarczająco dobrze; dwa, swoje usługi mogą nie być wystarczająco opłacalne do zaoferowania w swojej okolicy - dlatego nikt inny nie robi. Aby utworzyć prosperującego stoiska z lemoniadą, będzie trzeba użyć wszelkich informacji można uzyskać przewagę.


- autor artykułu