Elektrownie geotermiczne

Elektrownie geotermiczne

W dysfunkcyjnej struktury, jak w reżimy społecznych, są tacy, którzy dążą do buntu. Bunt przeciwko strukturze staje się bardziej widoczne w fazie dojrzewania, gdzie już nastolatek zaczynają wywierać większe poczucie autonomii i pragnienia bycia z dala od rodzinnej struktury. Jednak ponieważ dzieci brakuje zasobów, dla których do udziału w rebelii, która mogłaby odnieść sukces, bunt jest zawsze zgniecione.Meble kuchenne Wrocław Co to zostawić dziecko zrobić? Mogą to zrobić, ale trochę wytrzymać i czekać na okres, w którym można je uwolnić od strcuture że znaleźć uciążliwe.

Czym jest określany problemy "postępowania" jest zazwyczaj to pragnienie, aby uwolnić się od tego, co dziecko pereceived jak duszne w ich życiu. Często bez odpowiednich wytycznych i "kompasem moralnym" pochodzące z rodzinnej struktury, ich bunt nie włącza się do walki z rodzinną strukturę, ale również konstrukcje na zewnątrz, co przypomina im władzę znaleziony uciążliwe. Ten rodzaj buntu jest zazwyczaj bezcelowe i autodestrukcyjne. Istnieje Walczących między samymi rodzicami, które powodują, że dzieci, które mają być umieszczone w położeniu podzielonych lojalności, nie wiedząc, które z rodziców, aby włączyć kierunku. Nie może istnieć przeciwstawnych stylów, jednego rodzica, który jest liberalne i jeden, który jest autorytarny. Taki scenariusz prowadzi do ogromnego konfliktu.

W najgorszych sytuacjach, kombinacja "smażone w" urazem, z dynamiką, jak wspomniano powyżej, prowadzi do rozpadu osoby. Rzeczywistość jest zbyt bolesne i jest wątpliwa. Rzeczywistość nie jest wiarygodne. W rezultacie, w tym członków rodziny ma na przerwie się 'i rozwija działanie, które można nazwać psychozy. Oni odwrotu do własnego wewnętrznego świata, własnego poczucia rzeczywistości i tożsamości. To też jest często bolesna podróż, lecz nie dłużej niż bolesne doświadczenia struktury oni czuli poddanego.

- autor artykułu