Jakie grzejniki wybrac?

Jakie grzejniki wybrac? Calcium D-glukarowego: Podczas I3C i DIM prace w celu optymalizacji metabolizmu estrogenu, wapń prace d-glukarowego poprzez zmniejszenie wchłaniania estrogenów w jelitach, tym samym zmniejszając poziom krążących.

O PROFILAKTYKA estrogenu reabsorpcji w jelitach: Typowy proces metabolizowania i wydalania estrogenów w organizmie człowieka polega na koniugacji metabolicznych w wątrobie, wydalanie do zawartości jelit i ostateczną eliminację poprzez wypróżnień. Jeśli wnętrzności powoli lub pacjent ma zaparcia, czas tranzytu zawartości jelit jest powolny, a woda i inne związki mogą być ponownie wchłaniane do krwioobiegu, zanim zostaną one wydalane z kałem. Estrogeny mogą być łatwo wchłaniane i mogą wystąpić w tym samym zwiększony poziom estrogenów we krwi. Można to łatwo naprawić przez zwiększenie spożycia włókien i wody, w celu przyspieszenia czas przechodzenia zawartości jelitowej. Celem jest, aby mieć co najmniej jeden, a najlepiej dwa nieporęcznych wypróżnienia dziennie; jeśli występują mniej niż to, należy rozważyć zwiększenie spożycia błonnika. Zalecane spożycie wody w ciągu dnia wynosi około 64 do 72 uncji. na dzień. Istnieje wiele osób suplementy włókien dostępne. Jeśli konieczności zwiększenia błonnika, należy rozważyć Tablets Fiber orto molekularnego. NIE należy używać środków przeczyszczających.

O estrogenu metabolizm u wątroby: Zwiększenie metabolizmu estrogenu, będąc rodzajem wątrobę. Eliminowanie alkoholu i spożycie kofeiny. Alkohol jest najbardziej ugruntowaną czynnikiem ryzyka raka piersi diety. Health Study Harvard Nurses ', wraz z kilku innych badaniach wykazano, że spożywanie więcej niż jeden napój alkoholowy dziennie może zwiększyć ryzyko raka piersi nawet o 20% do 25%. Dodatkowo nadmiar wyniki waga w tłuszczowym wątroby i zaburzeń czynności wątroby.

o jakie ubezpieczenie samochodumasie ciała i otyłość: Staraj się utrzymać zdrową wagę ciała (BMI poniżej 25) w całym swoim życiu.
http://www.domy-balik.pl/cennik/
- autor artykułu